preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Osijek

Login
Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Dokumenti za prikaz
Oglasna ploča
Anketa
Zainteresirani ste za upis u Obrtničku školu Osijek?




Korisni linkovi

 

Potražite nas na


Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 3. 2013.

Ukupno: 162374
Ovaj mjesec: 975
Ovaj tjedan: 43
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Email adrese nastavnika
Autor: Maja Zorić, 26. 3. 2020.

Email adrese nastavnika škole su pod opširnije


1

Prezime

Ime

email

2

Blagojević

Mara

mara.blagojevic@skole.hr

3

Božić

Danica

danica.bozic@skole.hr

4

Brajko

Verica

verica.brajko@skole.hr

5

Dimitrijević

Maja

maja.horonitz@skole.hr

6

Felinger

Martina

martina.felinger1@skole.hr

7

Firanj

Marta

marta.firanj@skole.hr

8

Hac

Ivana

ivana.hac@skole.hr

9

Janega

Martina

martina.janega@skole.hr

10

Kalazić

Zorislav

zorislav.kalazic@skole.hr

11

Kekez

Emina

emina.kekez@skole.hr

12

Knežević

Dominik

dominik.knezevic11@skole.hr

13

Knežević

Stjepan

stjepan.knezevic5@skole.hr

14

Korpar

Željka

zeljka.korpar@skole.hr

15

Kovačić

Marija

marija.kovacic16@skole.hr

16

Krnić

Josipa

josipa.alagic1@skole.hr

17

Kuić

Ankica

ankica.kuic@skole.hr

18

Kujek

Ljubica

ljubica.kujek@skole.hr

19

Ledić

Ivan

ivan.ledic@skole.hr

20

Maganić

Jasminka

jasminka.maganic1@skole.hr

21

Musić Nikolac

Tea

tea.music-nikolac@skole.hr

22

Periš

Jasminka

jasminka.peris@skole.hr

23

Plazibat

Vedrana

vedrana.plazibat@skole.hr

24

Ret

Marija

marija.ret1@skole.hr

25

Rosandić

Mirna

mirna.rosandic@skole.hr

26

Stipić

Tihomir

tihomir.stipic@skole.hr

27

Šalavardić

Tomislav

tomislav.salavardic@skole.hr

28

Šarić

Tajana

tajana.saric1@skole.hr

29

Šibila

Miroslav

miroslav.sibila@skole.hr

30

Šimić-Bošnjak

Lovorka

lovorka.simic-bosnjak@skole.hr

31

Tonc

Žaklina

zaklina.tonc@skole.hr

32

Vranješ

Dubravka

dubravka.vranjes@skole.hr

33

Vukić

Tomislav

tomislav.vukic2@skole.hr

34

Vukić

Vesna

vesna.vukic@skole.hr

35

Vukušić

Mirela

mirela.vukusic1@skole.hr

36

Zeko-Pivač

Verica

verica.zeko-pivac@skole.hr

37

Zorić

Maja

maja.zoric1@skole.hr





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju