Obrazovanje odraslih

N A T J E Č A J za upis odraslih polaznika šk. god. 2023./2024.

OBRTNIČKA ŠKOLA OSIJEK

O S I J E K

Klasa: 003-06-01/2023-56

Urbroj: 2158-50-02-2023-1

Osijek, 20. studeni 2023. godine

Na temelju članka 56. Statuta i članka 7. Pravilnika o izobrazbi odraslih, Školski odbor Obrtničke škole Osijek na svojoj XXIX. sjednici održanoj 20. studenog 2023. godine donosi slijedeću

O D L U K U

raspisuje se

za upis odraslih polaznika

– u programe prekvalifikacije i u

– u programe stjecanja srednje stručne spreme.

Obrazovanje se provodi u obliku konzultativno-instruktivne nastave u slijedećim zanimanjima: pekar, mlinar, mesar, stolar, obućar, frizer, pediker,  fotograf,  autolakirer, tapetar i dimnjačar.

Kandidat uz zahtjev prilaže:

1. Rodni list,

2. Domovnicu,

3. Posljednju svjedodžbu, odnosno sve svjedodžbe, ovisno o programu obrazovanja,

4. Potvrdu o radnom iskustvu na poslovima zanimanja za koje se obrazuje, odnosno zaključen ugovor o praktičnoj nastavi.

Rok za prijavu na natječaj je 15 dana od dana objave  na mrežnim stranicama Škole. Prijave se zaprimaju u tajništvu Škole svakog radnog dana od 8 – 12 sati. Sve ostale obavijesti mogu se dobiti na tel. 031/506 – 150.

Ispitni rokovi

Poštovani polaznici, u nastavku je dokument sa ispitnim rokovima.

Svaki ispit se prijavljuje najkasnije 15 dana prije određenog ispitnog roka. Obrazac prijavnice također dostupan u nastavku.