DRŽAVNO NATJECANJE IZ VJERONAUKA

22. do 24. travnja 2024.

Čestitamo od srca učenicama i mentorici Ivani Hac na sjajnom uspjehu i na tome što su predstavili našu školu svojim trudom, zalaganjem i ljubavlju, vođene motom: “Imajmo na srcu dobro čovjeka”❤️

Nadbiskupijsko/međužupanijsko natjecanje iz vjeronauka

održano je u Đakovu u petak 22. ožujka 2024. Tema natjecanja bio je Socijalni nauk Crkve. Natjecanje se provelo u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša.

BEAUTY & HAIR EXPO ZAGREB

8.-10.3.2024.
Majstori ljepote – Dani frizera i kozmetičarka HOK-a. Učenice naše škole su sudjelovale u natjecanju u 3 kategorije.

WorldSkills Croatia 2024. – smotra radova učenika s teškoćama

Na smotri radova učenika s teškoćama u razvoju, u sklopu manifestacije World Skills Croatia 2024., svoj rad prijavila je i naša škola

WorldSkills Croatia 2024.

Disciplina – Frizerstvo

Međužupanijsko natjecanje WorldSkills 2024. u disciplini Frizerstvo održano je u Srednjoj strukovnoj školi Marko Babić u Vukovaru. Našu školu predstavljala je Ana Ancić, učenica 3.1 razreda.

WorldSkills Croatia 2024. -Pomoćni kuhar i slastičar

Dana 14. travnja 2024. sudjelovali smo na izlučnom međužupanijskom natjecanju Worldskills Croatia 2024. u disciplini pomoćni kuhar i slastičar.

Međužupanijsko  – izlučno natjecanje
Disciplina STOLARSTVO

01.03.2024. godine, u Virovitici je održano izlučno natjecanje za WorldSkills Croatia 2024, natjecanje učenika stolara.

Našu školu je predstavljao učenik 3.3 razreda, Marijan Đurašević i  mentorica Žaklina Tonc, dipl.ing drvne industrije. Marijan je uspješno izradio krojnu listu i gotov proizvod. Na natjecanju je osvojio 7. mjesto.

LiDraNo 2024.

U utorak, 27. veljače održana je u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga Našice smotra stvaralaštva na području literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog izraza – LiDraNo 2024. Sudjelovalo je stotinjak učenika i mentora iz srednjih škola Osječko-baranjske županije. Naša škola nastupila je u dvije kategorije. Predstava Kavica predložena je, uz još jednu predstavu, za državnu smotru Lidrana.

Natjecanje u Bjelovaru

U petak, 15. prosinca 2023. učenici popodnevne smjene Manuela Radulović i Antonijo Mujkić otputovali su sa svojim mentorima Mirnom Rosandić i Dominikom Kneževićem na natjecanje “Slatko i slano” u Bjelovar koje se  tradicionalno održava svake godine.

Manuela je u kategoriji slatko podijelila prvo mjesto s učenicom iz škole domaćina, a Antonijo je osvojio drugo mjesto! Ponosni smo na naše učenike!

Worldskills Croatia 2023.

Učenica Sara Skelac osvojila je 5.mjesto u disciplini izrada modnog proizvoda. Čestitke Sari i profesoricama Ljubici Kujek i Ankici Kuić!

Učenica Mateja Đurđević osvojila je 5.mjesto na državnom natjecanju u disciplini pomoćni kuhar i slastičar.

Učenice Ana Baličević i Vanja Gavrić osvojile su 4.mjesto u disciplini pomoćni cvjećar.

Čestitke Mateji, Ani i Vanji i mentorici Mirni Rosandić