Održana županijska smotra LiDraNo 2024.

U utorak, 27. veljače održana je u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga Našice smotra stvaralaštva na području literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog izraza – LiDraNo 2024. Sudjelovalo je stotinjak učenika i mentora iz srednjih škola Osječko-baranjske županije.

U kategoriji pojedinačnog scenskog izraza nastupio je Valentin Gardilo iz 3.3 razreda s monologom Đuka Begović, a u kategoriji skupnog scenskog izraza nastupile su Sara Ivković Furdi i Nikolina Čolović iz 3.2 razreda s predstavom Kavica. U izrazito jakoj konkurenciji ostvarili su vrlo zapažene rezultate.
Prosudbeno povjerenstvo našeg je „Đuku“ posebno pohvalilo za energičan i dojmljiv nastup. Predstava Kavica postigla je još bolji uspjeh: predložena je , uz još jednu predstavu, za državnu smotru Lidrana. Potpuno zasluženo, bez ijedne primjedbe prosudbenog povjerenstva.
Bravo cure, bravo Valentine i posebno bravo za našeg kreativnog mentora Stjepana Kneževića!