Prezentacija s informacijama o načinu školovanja, zanimanjima i upisima u Obrtničku školu Osijek možete preuzeti ovdje:

Upisi 2024

Pogledajte film o zanimanjima koje školujemo

Upisi u Obrtničku školu Osijek 2024. godine, način školovanja, aktivnosti, projekti, stipendije…

JEDINSTVENI MODEL OBRAZOVANJA (JMO)

Roditelji/skrbnici te učenici koji upisuju programe obrazovanja za vezane obrte sve potrebne informacije o načinu obrazovanja u programima za vezane obrte (o broju nastavnih sati, broju sati i drugim pojedinostima o praktičnoj nastavi i vježbama naukovanja, izradi i obrani završnoga rada i sl.) te o drugim uvjetima  koji su navedeni u Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u i. Razred srednje škole (dokazivanje zdravstvene sposobnosti kandidata za obavljanje poslova i radnih zadaća u odabranome zanimanju, sklapanje ugovora o naukovanju i dr.) mogu pronaći na mrežnim stranicama Hrvatske obrtničke komore.