Dragi učenici, nastavnici, roditelji i svi posjetitelji,

dobrodošli na mrežne stranice Obrtničke škole Osijek! Kao ravnateljica ove škole, ponosno vas pozdravljam i radujem se zajedničkom otkrivanju svijeta obrazovanja.

Cilj mi je osiguravanje pozitivnog i poticajnog školskog okruženja u kojem svaki pojedinac može postići svoj puni potencijal, iskazati svoju kreativnost i jedinstvenost, u kojem se svi osjećamo sigurno, podržano i poštovano. Naša škola nije samo prostor za učenje, već je i dom zajednice posvećene rastu, razvoju i afirmaciji svakog učenika i nastavnika. Ovdje se potiče kreativnost, istraživački duh te poštivanje različitosti.

Na ovoj mrežnoj stranici, želimo vam omogućiti uvid u živopisni svijet naše škole. Otkrijte naše obrazovne programe, upoznajte stručni tim nastavnika koji su posvećeni dobrobiti učenika, istražite bogatstvo školskih projekata, aktivnosti i događanja te pratite najnovije vijesti i uspjehe naših učenika.

Otvoreni smo za suradnju i dijalog, stoga vas potičem da nas kontaktirate s pitanjima, prijedlozima ili jednostavno kako biste podijelili svoje iskustvo s nama.

Maja Zorić, ravnateljica