Aktivnosti zadruge

Božićni sajam
Božićni sajam je prošao odlično iako smo se malo smrzli. Ako niste stigli doći i pogledati što nudimo, stignete još. Sljedeći petak (15.12.) smo na Donjogradskoj tržnici 9-12h.
Vidimo se!
Radionice makrame

U sklopu rada naše Učeničke zadruge Kreativne ruke 24. i 31. ožujka održane su radionice makrame-a s učenicama 3.1 i 2.2 razreda. Radionice je vodila profesorica Verica Brajko. Učenice su izradile visilice za biljke i ogrlice u prigodnim proljetnim bojama.

Radionica izrede božićnih ukrasa

U ponedjeljak, 23.studenog, pod vodstvom profesorica Verice Brajko i Mare Blagojević, održana je  radionica izrade božićnih ukrasa makrame tehnikom. Sudjelovale su učenice 3.2 razreda koje su i inače članice učenice zadruge Kreativne ruke. Izradile su ove lijepe ukrase koje možete vidjeti na slikama, a kojima će ukrasiti bor i time doprinijeti božićnom ugođaju u školi.