Dan bezVeze

4. Sportske aktivnosti

5. Kreativna radionica

6. Vrednovanje

Svi su zadatci bezVeze bili prilagođeni učenicima s teškoćama i nastavi u prirodi.

Nenastavni integrirani dan

U srijedu 26. travnja 2023. učenici 1.b (pomoćni kuhari i slastičari), 1.c (pomoćni vodoinstalateri i pomoćni bravari), 2.b (pomoćni vodoinstalateri), 2.c (pomoćni bravari i pomoćni autolakireri), 3.a (pomoćni kuhari i slastičari) i 3.b (pomoćni cvjećari i pomoćni kuhari i slastičari), zajedno sa svojim nastavnicima održali su nenastavni dan u sklopu projekta Dan bezVeze.

Nakon što smo se okupili ispred škole, svi učenici i nastavnici odložili su svoje mobitele u jednu kutiju i tu smo kutiju spremili u nastavnički kabinet. Potom smo pokupili sve potrebne rekvizite i uputili se prema Dravi.Dan je bio vrlo vjetrovit pa smo sve aktivnosti na samom mjestu prilagodili terenu i vremenskim uvjetima. U svim su aktivnostima učenici i nastavnici zajedno sudjelovali.