Stručna ekskurzija – Zagreb (Beauty&Hair Expo Zagreb 2024.)

Dana, 8. ožujka 2024. učenici frizeri i pedikeri Obrtničke škole Osijek posjetili su Sajam ljepote koji se održao na zagrebačkom velesajmu.

Organiziranim prijevozom kojeg je financiralo Udruženje obrtnika Osijek, u ranim jutarnjim satima krenuli smo u Zagreb gdje su učenici obilazili sajam, razgledali izložene proizvode koje su mogli i kupiti. Izložen je veliki broj preparata i alata za frizere i pedikere. Na Sajmu ljepote je organizirano natjecanje učenika frizera iz cijele Hrvatske u više  kategorija.Na natjecanju je sudjelovalo 6 učenica naše škole koje su izrađivale zadane frizure na svojim modelima.

Poslije natjecanja i obilaska sajma, učenike smo odvezli u Arena centar gdje su imali slobodno vrijeme. U Osijek smo se vratili u večernjim satima.

Više o natjecanju, natjecateljima i frizurama pročitajte i pogledajte na poveznici.

Zahvaljujemo se Udruženje obrtnika Osijek koje je financiralo prijevoz do Zagreba!