Jednodnevnim izletom svake godine škola se oprašta od svojih maturanata pomoćnih zanimanja. Ove godine smo dan (22.svibanj 2024.) proveli u Vukovaru gdje smo posjetili Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar gdje su učenici ukratko čuli o događanjima tijekom Domovinskog rata na ovim prostorima, te su nam omogućili simulaciju vožnje zrakoplovom. Nakon toga posjetili smo Vukovarski vodotoranj te Muzej vučedolske kulture.
Druženje i ručak učenici i profesori imali su organizirano u Kopić-land-u u Marincima. Ovim putem zahvaljujemo se pekari “Uvijek friško” iz Čepina koja je našim učenicima osigurana besplatne sendviče, Tvornici Karolina – Kraš d.d. na donaciji slanih i slatkih proizvoda te Muzeju vučedolske kulture koji su našim
učenicima osigurali besplatni posjet Muzeju i stručno vodstvo prilikom posjeta.
Najveće hvala Osječko-baranjska županija na donacijama u obliku prijevoza i ručka za naše učenike i nastavnike u sklopu izvaučioničke nastave.
Bilo nam je prekrasno na izletu, a više pogledajte na fotografijama!