SMOTRA VJERONAUČNOG STVARALAŠTVA VJEDRA

Učenice naše škole Ema Kiš, Helena Kokorović, Katarina Pucić i Gabrijela Grabić, dana 8. svibnja 2024., sudjelovale su u Smotri vjeronaučnog stvaralaštva pod nazivom VjeDra. VjeDra su ove godine održana po deseti put, u organizaciji Katehetskog ureda Đakovačko – osječke nadbiskupije i Agencije za odgoj i obrazovanje Podružnice Osijek.
Tema ovogodišnje smotre VjeDra bila su Duhovna i tjelesna djela milosrđa.
Naše su učenice tom prigodom, pod vodstvom mentorice Ivane Hac, osmislile i načinile izložbu fotografija. Fotografije prikazuju konkretno prepoznavanje i življenje duhovnih i tjelesnih djela milosrđa u našim životima.
Prezentacijom i izložbom fotografija predstavile su svoj rad te uživale u druženju i kreativnom stvaralaštvu ostalih vjeroučenika osnovnih i srednjih škola.

Prezentaciju možete pogledajti ovdje.