Zdrav međuobrok

10. lipnja u holu škole  predstavili smo našim učenicima, nastavnicima i djelatnicima zdravi međuobrok – kekse Bachoko u sklopu projekta Zdravi međuobrok u suradnji sa Zakladom Ivan Bulić koji su i financijski poduprli ovaj projekt.

Učenici 1.3 i 2.3 razreda koji se školuju za zanimanje pekar osmislili su, izradili i prezentirali kekse načinjene koristeći nutritivno vrijedne sastojke: pšenično integralno brašno, brašno badema i komadiće tamne čokolade.

Cilj je bio ponuditi učenicima vrstu zdravijeg međuobroka koji će im osigurati izvor energije kao i dodatne izvore vitamina, minerala, vlakana i nezasićenih masnih kiselina.

U sklopu projekta organizirana je besplatna degustacija keksa, kao i promocija za koju su prigodu učenici izradili promotivni plakat, te marketinški osmislili događaj.

Učenici i djelatnici vrlo pozitivno su reagirali na novi proizvod kao i na sam oblik aktivnosti.