Jesenski upisni rok u 1. razred 2024./2025. školske godine

Za sve informacije o upisima u Obrtničku školu Osijek možete se obratiti telefonom ili putem emaila:

maja.zoric1@skole.hr
ured@ss-obrtnicka-os.skole.hr

Zanimanja i broj mjesta na jesenski roku upisa:

FRIZER – JMO 0
STOLAR – JMO 0
KROJAČ – JMO 4
MESAR – JMO 1
PEKAR – JMO 4
PEDIKER 0
AUTOLAKIRER 0
POMOĆNI KUHAR I SLASTIČAR – TES 0
POMOĆNI KROJAČ – TES 3
POMOĆNI CVJEĆAR – TES 3
POMOĆNI PEKAR – TES 0
POMOĆNI VODOINSTALATER – TES 2
POMOĆNI BRAVAR – TES 2
POMOĆNI AUTOLAKIRER- TES 0

Važne obavijesti i datumi:

Upis na jesenskom roku se može ostvariti na tri načina:

Dokumenti koji su potrebni za upis:
upisnica – obavezna za sve učenike, potpisana od strane učenika i roditelja
– potvrda obiteljskog liječnika (u slučaju da učenik ne stigne obaviti pregled na medicini rada)

Liječnička svjedodžba medicine rada i ugovor o naukovanju mogu se donijeti na upis u srednju školu ili se moraju dostaviti u školu na početku nastave.

Učenici s teškoćama prijavljeni preko Upravnog odjela za obrazovanje i mlade, obavezno dostavljaju u školu elektronički, e-mailom ili dolaskom u školu od 26. do 29.8. od 8 do 14 sati:
upisnicu
stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje
– rješenje o primjerenom obliku školovanja (ako nije učitano u sustav)

Potrebnu dokumentaciju e-mailom može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Tekst natječaja za upis u školsku godinu 2024./2025. možete preuzeti ovdje:

Natječaj za upis u 1. razred 2024 2025. šk.god. – Obrtnička škola Osijek

Prezentacija s informacijama o načinu školovanja, zanimanjima i upisima u Obrtničku školu Osijek možete preuzeti ovdje:

Upisi 2024

Pogledajte film o zanimanjima koje školujemo

Upisi u Obrtničku školu Osijek 2024. godine, način školovanja, aktivnosti, projekti, stipendije…

JEDINSTVENI MODEL OBRAZOVANJA (JMO)

Roditelji/skrbnici te učenici koji upisuju programe obrazovanja za vezane obrte sve potrebne informacije o načinu obrazovanja u programima za vezane obrte (o broju nastavnih sati, broju sati i drugim pojedinostima o praktičnoj nastavi i vježbama naukovanja, izradi i obrani završnoga rada i sl.) te o drugim uvjetima  koji su navedeni u Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole (dokazivanje zdravstvene sposobnosti kandidata za obavljanje poslova i radnih zadaća u odabranome zanimanju, sklapanje ugovora o naukovanju i dr.) mogu pronaći na mrežnim stranicama Hrvatske obrtničke komore.